Сітка полегшена Козачка оц h = 2,032м, 17 поздовжніх прутків, 25 м.п.


SKU code: 107-915
944.4 грн. за рулон
In stock
+

qwe:

Категорії: Сітка шарнірна , Сітка для огорожі

Сітка полегшена Козачка для автобанів, полів, мисливських угідь та іншого - нова тенденція в огорожі. №1 для огорожі в усьому світі.

Швидко, якісно і вигідно!

переваги:

  • невисока ціна
  • простий монтаж
  • міцність

Технічні особливості: сітка з оцинкованого дроту, з шарнірним вузлом і змінної по висоті чарунки (розмір комірки зменшується від верхнього краю сітки до нижнього).

Сфера застосування: застосовується для огородження автомобільних і залізних доріг, лісових угідь, пасовищ, мисливських господарств, санітарних зон та інших територій. Сітка з шарнірним вузлом широко використовується сільськогосподарськими підприємствами, а також часто використовується в побуті в якості огорожі для домашньої птиці.

Економія: змінний крок плетіння осередків здешевлює продукцію, за рахунок чого вона є конркурентноспособним замінником сітки рабиці, причому, за ціною вона виходить навіть дешевше.

Установка шарнірної сітки для автобанів і сільгосп територій вимагає набагато меншої кількості стовпів (стовпи можна ставити через 8-12 метрів), що значно полегшує монтаж і здешевлює собівартість огорожі.

Діаметр крайніх прутів, мм 2.5
Діаметр основних прутів, мм 2
Кількість поздовжніх прутків, шт 17
Висота рулону, м 2,032
Довжина рулону, м 25
Кв.м. в рулоні, кв.м. 51.1
Вас може зацікавити