Лавка секційна двостороння


SKU code: 107-669
10,153 грн.
In stock
+

qwe:

Модель

Габарити,
висота * / ширина / глибина ** мм

3-секційна

С2-3

840

1535

435

4-секційна

С2-4

840

2055

435

* - Висота вказана з урахуванням висоти ніжок

** - Глибина сидіння

Ці симпатичні секційні двосторонні лавки з перфорацією можна побачити в аеропортах і кінотеатрах, в метро і на вокзалах. Практично, універсальний варіант, який відповідає основним вимогам зручності і практичності.

Каркас лавки виконаний з холоднокатаної сталі, яка стійка до температурних впливів, витримує серйозні навантаження і при цьому зберігає гарний зовнішній вигляд.

Секційні двосторонні лавки можна виготовити різної довжини. Включивши в конструкцію 2-5 секції. Ви можете передбачити для свого варіанту оригінальні накладки зі штучної шкіри.

Термін служби лавки підвищує і порошкове покриття, яке наноситься на спеціальному обладнанні заводу Фрунзе, колір якого вибирається по каталогу RAL.

Одним з переваг цієї моделі двосторонніх лавок є і те, що, за рахунок перфорації (сидіння і спинка), вона досить легка, що полегшує процес монтажу. Разом з тим, міцність виробу на найвищому рівні.

Дизайн лавки не тільки красивий, але і практичний: розташування секцій «спина до спини» є досить привабливим і зручним. Особливо це стосується метрополітенів, де електрички рухаються в напрямку «туди-сюди».

По суті, це ідеальний варіант для очікування. Саме тому багато підземки вже із задоволенням використовують нашу продукцію і планують продовжувати це співробітництво.

Вас може зацікавити