Лавка Прованс


SKU code: 107-666
3,907 грн.
In stock
+

qwe:

Модель

Габарити,
висота * / ширина / глибина ** мм

З Пр

809

2000

639

* - Висота вказана з урахуванням висоти ніжок
** - Глибина сидіння

Металева лавка «Прованс» - прекрасний вибір для тих, хто цінує міцність і витонченість в одному виробі. Даний варіант відмінно підійде для облаштування парків, садиб, приватних дворів, зупинок громадського транспорту.

Основні переваги лави «Прованс»:

  • стійкість до зовнішніх впливів (основа вироби - оцинкований перфорований лист, каркас - холоднокатана сталь) - не боїться корозії, спеки та холоду;
  • зручність монтажу (лава поставляється в двох варіантах: з ніжками, які необхідно прикручувати до опори; і з ніжками, які просто можна вкопувати в грунт);
  • ідеальні габарити: глибина сидіння - 639 мм, висота вироби - 809 мм, а ширина - 2000 мм.

Також дуже зручно, що «Прованс» передбачає спинку, яка зроблена з урахуванням максимальної зручності. На цій лавці можна відпочити з комфортом, при цьому положення спини буде природним.

Лавка «Прованс» виконана з практичного екологічно чистого матеріалу, при цьому товщина використовуваного металу дозволяє витримувати серйозні навантаження без деформації.

Вибирайте колір лавки на свій смак (згідно з міжнародною лінейкіRAL). Незалежно від обраного варіанту, це буде стійке порошкове покриття, яке не розчарує споживача даної продукції.

Вас може зацікавити