Лавка Паркова


SKU code: 107-668
4,620 грн.
In stock
+

qwe:

Модель

Габарити,
висота * / ширина / глибина ** мм

СП

620

1550

510

* - Висота вказана з урахуванням висоти ніжок
** - Глибина сидіння

Вибирайте цю паркову лавку, якщо цінуєте лаконічність форм, красу і довговічність. Вона виконана з урахуванням основних споживчих вимог до лавок, ось чому ваші зусилля з благоустрою будуть оцінені.

Паркових лавок, і це особливо актуально навесні і влітку, завжди не вистачає, тому можливість встановити їх більше - це, звичайно ж, величезна перевага. За рахунок оригінальної похилим форми лава не займає багато місця, при цьому вона зручна для сидіння: округлий край не порвуться нічиї колготки, які не висмикне ниточку з дорогих штанів .... Це лава, зроблена з розумінням того, що саме потрібно вашому замовнику.

Дана лава паркова виконана з холоднокатаної сталі і оцинкованого перфорованого листа, зверху нанесено порошкове покриття. Вона не боїться корозії, спеки та холоду.

Можна замовити лавку з «звичайними» ніжками, які будуть просто вкопують у землю, а можна вибрати варіант з ніжками, прикручувати до опори.

Габарити: висота / ширина / глибина, мм: 620, 1550, 610.

Фарбування передбачена по каталогу RAL, тобто вибір кольору широкий, тому, замовляючи лавки у нас, у вас є всі можливості створити на своєму об'єкті неповторний стиль.

Вас може зацікавити